LANGUAGE:

Aktualności / MIKOŁAJKOWY BRUNCH


3.12.2023

Dołączcie do naszej świątecznej uczty i spędźcie niezapomniane chwile w gronie bliskich, ciesząc się wyśmienitymi potrawami i wyjątkową atmosferą tego magicznego dnia!

Zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest MIKOŁAJKOWY BRUNCH, by wspólnie cieszyć się wyjątkowymi smakami i atmosferą nadchodzących świąt.

 

Data: 03.12.2023
Godzina: 13:00-18:00
Lokalizacja: Trębki Nowe 90, 05-170 Zakroczym

Czym Was uraczymy na tym świątecznym brunchu?
Na powitanie będziecie mogli skosztować naszego specjalnego welcome drinka, który otworzy Wasz apetyt na kolejne kulinarne uczty i wprowadzi w magiczny nastrój zbliżających się Świąt.

Menu:
-Bufet zimny zapewni Wam wybór różnorodnych przekąsek i sałatek.
-W bufecie ciepłym znajdziecie dwie zupy, dwa dania mięsne oraz jedno danie wegetariańskie.
-Bufet słodki skrywać będzie rozmaite ciasta, desery, owoce oraz aromatyczną kawę i herbatę.

Ceny biletów:
Osoba dorosła: 139 zł
Dzieci od 5 do 10 roku życia: 69 zł
Dzieci do lat 4: GRATIS

Płacisz raz, jesz ile chcesz!

Jest to idealna okazja, aby tego dnia również zwiedzić magiczny Odnaleziony Dom Świętego Mikołaja, gdzie czekać będą na Was niezwykłe atrakcje takie jak wizyta samego Mikołaja, spotkanie z alpakami, labirynt z zagadkami, poczta Świętego Mikołaja i wiele innych niesamowitych przeżyć, o których więcej można dowiedzieć się na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100074374167787

*wstęp dodatkowo płatny

Miejsca są ograniczone, dlatego zachęcamy do szybkiej rezerwacji. Możecie zarezerwować stolik, kontaktując się z nami poprzez e-mail: info@mietowewzgorza.pl lub dzwoniąc pod numer: 781 200 400.

Dołączcie do naszej świątecznej uczty i spędźcie niezapomniane chwile w gronie bliskich, ciesząc się wyśmienitymi potrawami i wyjątkową atmosferą tego magicznego dnia! 


Galeria:

wstecz